Extra Depo, Bireysel ve Kurumsal Ev Ofis Eşya Depolama

Bize Ulaşın
0541 521 7722

E-posta
info@extradepo.com

TAŞIMA & NAKLİYE


Eşyalarının taşınması lojistik hizmetlerinin en hassas alanıdır. Ev eşyası sadece bir eşya değildir; insanların hayatını paylaştığı, değer verdiği, sahiplendiği, zamanını bölüştüğü, kaybetmekten büyük üzüntü duyacağı anılarıdır. Bu hassasiyet ile nakliyesi yapılması gereken bir ev eşyası da kuruluşumuz için bir eşya değil taşınacak önemdir.

İş organizasyonumuz; evinizden taşınacak olan kıymetlerinizin expertiz çalışması ile başlar, operasyon sürecinde belirlenen gün ve zamanda eşyalarınız özenle ambalajlanır ve aynı titizlik ile yeni yaşam alanınıza ulaştırılır.


Geniş acenta ağımız sayesinde Türkiye'nin her yerine deneyiminden ve kalitesinden emin olduğumuz firmalar aracılığıyla eşya taşımacılığı yapmaktayız. Firmamız mali değeri yüksek eşya yada ürünlerinizi taşımada son derece dikkatli ve titiz çalışmaktadır.

Eşyalarınızın taşıma esnasında hiçbir zarar görmemesi ve tüm özelliklerini koruması adına yapılması gereken tüm önlemler hiçbirisi atlanmaksızın alınır. Firmamız çalışanları taşıma esnasında nasıl bir uygulama içinde bulunacağı konusunda eğitim almış durumdadır.

Biz Sizi Arayalım ?

İletişim bilgilerinizi gönderin müşteri temsilcimiz mesai saatleri içerisinde sizi arasın...