Hizmetlerimiz

extradepo depolu ortak ofis çözümleri

Depolu Ortak Ofis

Düşük maliyet ve hızlı operasyon için ihtiyacınız olan çözüm alanı.
ExtraDepo markasının ortaya çıkardığı bu konseptte, geleneksel yollarla veya online ticaret yapan firmalara düşük maliyet ve hızlı operasyon için ihtiyacı olan çözüm alanlarını sunuyoruz. Stoklarınızı saklayabileceğiniz bir deponuz, bir ofisin ihtiyacı olan tüm ekipmanlara sahip ortak bir çalışma alanı ve siparişlerinizi dakikalar içerisinde kargoya verebileceğiniz entegre kargo şubesi... Bu konseptimiz ile tüm bu ihtiyaçları tek bir çatı altında topluyo, işine yeni başlayanlar veya işini büyütmek isteyenler için e-ticaret merkezi olarak hşzmet veriyoruz.

Ortak Ofis

Kullanmadığınız alanlar için kira ödemeden düşük maliyetli çalışma alanları.
ExtraDepo ile bir ofisin ihtiyacı olan tüm ekipmanlara sahip ortak çalışma alanında, aidat, fatura, temizlik vb. operasyonel maliyetlere katlanmadan hızlıca çalışmaya başlayın.

extradepo depolu ortak ofis çözümleri

Depolama

Bireysel ve kurumsal depolama hizmetleri.
Evinizde veya iş yerinizde bulunan fazlalık yaratan fakat atamadığınız eşyalarınız için bir çözümümüz var. ExtraDepo olarak sizlere bu eşyalarınız için güvenle saklayabileceğiniz 5 farklı boyuttaki kiralık depolarımız ile hizmet vermekteyiz. Ytong ile bölünmüş, alev almaz parke zeminli, ve diğer tüm rakiplerden farklı olarak her odanın periyodik olarak hava sirkülasyonunu sağlayan egzoz sistemiyle eşyalarınız nem ve rutubete karşı güvence altındadır. Sadece sizde bulunan kapı anahtarları ile kapınızı kitleyin ve sigorta teminatlı odalarımızda eşyalarınızı güvenle depolayın.

extradepo depolu ortak ofis çözümleri

Kargolama

Entegre kargo şubemiz ile dakikalar içinde kargolama.
ExtraDepo, depolu ortak ofis çözümleri konsepti ile özellikle online pazar yerlerinde faaliyet gösteren e-ticaret firmaları için en önemli kriterlerden olan kargolama hızını en üst seviyeye taşırken kargolama maaliyetlerinizi düşürüyor. Entegre MNG Kargo şubesi ile siparişlerinizi dakikalar içinde kargoya verin, mağaza puanlarınızı yükseltin, rekabette öne çıkın.

extradepo depolu ortak ofis çözümleri

Ürün Tedariği

Online mağazalarınız için geniş ürün gamı tedariği ve dropshipping imkanları...
ExtraDepo, depolu ortak ofis çözümleri konsepti ile müşterilerine çalışma alanları ve kargolama hizmeti sunmanın ötesine geçiyor. Türkiye'nin köklü ve önemli markalarından olan Goldmaster ile yaptığımız çözüm ortaklığı sayesinde, depolu ortak ofis hizmetimizden faydalanan müşterilerimize farklı kategorilerdeki 600 ürünün stoksuz satışına ve hızlı e-ticaret işlemlerine olanak sağlıyoruz. Bu hizmetimiz ile mevcut stok maliyetiniz ile daha fazla ürün satışı gerçekleştirebilir, ürün yelpazenizi genişletebilirsiniz. Sunduğu e-ticaret çözümleri ile KOBİ'ler için doğru adres ExtraDepo.